  • 285mm PCD, Chrome Plastic Rear Axle Cover ACR28500S
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
SKU: ACR28500S
16 In Stock
Product Enquiry
Calculate Shipping
Notify me when back in stock
  • Description
  • Specifications
Suits: 285mm PCD, 10 Stud Wheel
Includes:
10 x 33mm Chrome Plastic Screw-On Nut Covers
1 x Chrome Plastic Axle Cover
SKU ACR28500S
Brand Watts Wheels
Shipping Weight 5.00kg
Shipping Width 0.450m
Shipping Height 0.450m
Shipping Length 0.450m
Shipping Cubic 0.091125000m3
More From This Category
Stemco Hub Cap 343-4249
SKU: 343-4249
Stemco Hub Cap 343-4249
TRP Chrome Nut Cover 33mm Pointed MW1262
SKU: MW1262
8-5/8” Chrome Hubcap – Front (Universal) 0011 HUNI
SKU: 0011HUN1
8″ Hubcap Adaptor  1451W
SKU: 1451-W
8″ Hubcap Adaptor 1451W